(42) 684 - 02 - 78

O nas

„WIT” to firma rodzinna, o ugruntowanej renomie. Przedsiębiorstwo nasze powstało jako jedno z pierwszych
w Polsce w branży kosmetycznej. Na początku działalności dystrybuowaliśmy towary polskich producentów,
dla których w większości byliśmy pierwszym prywatnym partnerem handlowym. Kolejne kroki na drodze rozwoju firmy to podjęcie współpracy z takimi dostawcami jak: P&G, Loreal, Schwarzkopf, Henkel, Beiersdorf, Sara Lee, Coty, SC Johnson, GlaxoSmithKline.

Stały wzrost kosztów, ekspansja zachodnich sieci, oraz poszukiwanie nowych dróg rozwoju dla siebie i swoich klientów spowodowały, że kilka lat temu nastąpił zdecydowany zwrot w naszej polityce marketingowej.
Zajęliśmy się współpracą z kilkoma, bardzo prężnie działającymi dystrybutorami i producentami kosmetyków na terenie zachodniej Europy. W efekcie, dziś w naszej ofercie znajdują się kosmetyki znanych marek, ale też produkty mniej znane, których dystrybucji podejmujemy się bez dużego wsparcia marketingowego. Dziś wiemy, że wybraliśmy dobrze, efekty naszych decyzji są widoczne w postaci stale rosnących zysków i zadowolenia naszych partnerów handlowych.

Dziś „WIT” to importer i dystrybutor, dostawca kosmetyków do ponad 3 tys. sklepów na terenie całego kraju.
Za kontakty z detalem i reprezentowanie kilkunastu marek odpowiadają przedstawiciele handlowi, nad którymi sprawują nadzór dyrektorzy handlowi.

WIT prowadzi bezpośrednią sprzedaż na terenie całego kraju
Sprzedaż bezpośrednia na terenie całego kraju

Jesteśmy nastawieni na budowanie długotrwałych, dobrych relacji handlowych, a nasze ponad 20-letnie doświadczenie w handlu jest gwarancją stabilności
i rzetelności. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby marka WIT była synonimem najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy zagranicznych i polskich producentów i dystrybutorów.